HİZMETLER

ÜCRETSİZ HİZMETLER
Açık Büfe Kahfaltı
AÇIK BÜFE KAHVALTI

Birden çok seçenek ve hepsi birbirinden lezzetli açık büfe kahvaltı Üsküdar erkek öğrenci yurdu öğrencilerini bekliyor.

Akşam Yemeği
ETKİNLİKLER

Günün yorgunluğu, bitkinliğini atlatmak için güzel bir etkinlikle Üsküdar erkek öğrenci apartları sayesinde son verebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi
ÇAMAŞIR YIKAMA

Eğitiminiz gibi kıyafetlerinize de elbette büyük bir titizlikle bakmanız Üsküdar erkek öğrenci yurtları ile mümkün.

Oda Temizliği
ODA TEMİZLİĞİ

Siz hiçbirşeyi dert etmeyin, oda temizliği hizmetimizle Üsküdar apartlar sayesinde güzel bir dinlenme sizleri bekliyor.

7/24 Güvenlik
7/24 GÜVENLİK

Sizlerin güvenliği bizim için çok önemli. 7/24 saat Üsküdar erkek öğrenci yurdu güvenlik hizmeti ile içiniz rahat olsun.

Güvenlik Kamerası
GÜVENLİK KAMERASI

Güvenlik önlemini max. seviyeye çıkarmak, güvenliğinizi sağlamak Üsküdar özel erkek öğrenci yurtları öğrencilerine hizmet vermektedir.

Yüz Tanıma Sistemi
PARMAK OKUYUCU SİSTEMİ

Hiçbir detayın gözden kaçmadığı Üsküdar erkek öğrenci yurtları arasından üst düzey güvenlik gerektiren konularda içiniz rahat olsun.

Wifi
WIFI

Üsküdar erkek öğrenci yurdu fiyatları kıyaslandığında aramızdaki farklardan biri en yeni teknoloji ile ücretsiz wifi hizmeti ile diğerlerinden daha hızlı olun.

Sıcak Su
24 SAAT SICAK SU

7 gün 24 saat sıcak su imkanı sunan Özel Beyaz Köşk Üsküdar erkek öğrenci yurtları hizmetlerinden fazlasını vermek için kurulmuştur.

Yerden Isıtma Sistemi
VRF ISITMA VE SOĞUTMA

Birçok Üsküdar erkek öğrenci yurdu eski sistemlerden faydalanır. Özel Beyaz Köşk vrf ısıtma soğutma sistemi ile kış ve yaz aylarında daha rahat geçirmenize olanak tanır.

Revir
REVİR

Başınıza birşey mi geldi? Yaralandınız mı? Endişe etmeyin. Üsküdar erkek öğrenci yurdu revir bölümü sayesinde tedbirinizi alın.

Dinlenme Salonu
DİNLENME SALONU

Sessiz, ferah, sakin dinlenme salonumuz ile düşüncelerinize odaklanmanız daha kolay. Başarılı bir yıl için Üsküdar erkek öğrenci yurtları sizleri bekliyor.